live
Новини » Світ

США заявили про безвідповідальну агресію венесуельського Су-30 щодо їх літака

Винищувач Су-30 Військово-повітряних сил Венесуели «агресивно супроводжував» американський літак-розвідник EP-3 Aries II у п’ятницю, 19 липня, на небезпечній відстані, загрожуючи екіпажу.

Про це йдеться в заяві Південного командування ВПС США, передає РБК-Україна.

Американські військові повідомили, що інцидент стався над Карибським морем, де літак ВПС США виконував «міжнародно визнану і схвалену місію».

«Венесуельський Су-30 агресивно слідував за американським EP-3 Aries II на небезпечній відстані 19 липня, ставлячи під загрозу екіпаж і літак», – йдеться в повідомленні.

У ВПС США підкреслили, що такі дії літака ВПС Венесуели свідчать про нерозсудливість Мадуро, і звинуватили Росію в безвідповідальності у зв’язку з підтримкою його режиму.

«Ця дія демонструє безвідповідальну військову підтримку Росією незаконного режиму Мадуро і підкреслює безглуздість і безвідповідальну поведінку Мадуро, яка підриває верховенство закону і зусилля в боротьбі з незаконною торгівлею», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 19 липня влада Сполучених Штатів Америки посилила санкції проти Венесуели, внісши до чорного списку чотирьох посадових осіб Головного управління військової контррозвідки Боліваріанської Республіки.

 

Читайте більше новин на тему: ВенесуелаLoading...
Loading...
Loading...