Новини » Політика

«Слуга народу» планує оскаржити результати виборів у 10 округах

ZIK

Представники партії «Слуга народу» планують оскаржити результати виборів у 10-ти округах.

Про це на офіційній сторінці в Facebook заявила пресслужба партії.

Партія «Слуга народу» вважає, що в 10-ти округах Запорізької, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Вінницької та Луганської областях було зафіксовано найбільше серйозних порушень під час голосування. Зокрема зазначається, що підкуп виборців зафіксували у 30-ти округах, проте саме в десяти це порушення могло вплинути на результати виборів.

«У цих округах зараз збирається матеріал для звернень в окружну комісію, потім — для судових розглядів, а потім — звернень до ЦВК зі скаргами щодо визнання результатів на окремих дільницях недійсними або невизнання результатів в окрузі», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на окрузі № 78 у Запорізькій області, де зафіксували численні випадки підкупу виборців, недійсними виявились 3 тис. бюлетенів.

У Закарпатській області на округах № 68 та 69, а також на окрузі № 15 у Вінницькій області зафіксували масовий підкуп виборців. А у Львівській області в 119-окрузі на 17-ти дільницях намагалися підкупити членів виборчих дільниць.

Окрім цього, у «Слузі народу» стверджують, що в 64-му окрузі у Житомирській області, де програв Сергій Пашинський, був великий розрив між кандидатами.

«У 64-му окрузі на Житомирщині, де програє Сергій Пашинський, великий розрив між кандидатами, там відбуваються незрозумілі події та з’являються тітушки», – йдеться у повідомленні.

До списку «Слуги народу» щодо округів з найбільшою кількістю порушень увійшли і округи № 146 та 137. Відомо, що триває підготовка матеріалів для оскарження результатів виборів у суді на 137-му окрузі. Крім того, за даними прес-служби партії, у Луганській області на одному з округів кандидат у нардепи роздавав виборцям цукор.

«А ми вже думали, що «ера гречки» минула. Та опоненти всіма можливими способами доводять зворотні факти», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія оприлюднила результати підрахунку 62,48% протоколів на позачергових виборах до Верховної ради.

За результатами підрахунку 62,48% протоколів, голоси розподіляються наступним чином: «Слуга народу» – 42.52%, «Опозиційна платформа – За життя» – 13.01%, «Європейська солідарність» – 8.52%, «Батьківщина» – 8.02% та Партія «Голос» – 6.30%.

 

Loading...