Новини » Політика 22 липня, 2019, 19:15
Раїмов про політику Зеленського: Буде жорсткий демонтаж держапарату
ZIK
ZIK

Україна увійде в сильну зону турбулентності, бо президент Володимир Зеленський почне жорсткий демонтаж державного апарату.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Ведуча Юлія Литвиненко зазначила, що зараз Зеленський буде вести дуже обережну політику. Пан Раїмов відповів, що цього хотіли би багато партій, але все буде навпаки.

«Це буде жорсткий демонтаж. Ми зараз увійдемо в сильну зону турбулентності, коли почнеться демонтаж державного апарату», – вважає політтехнолог.

Ведуча також поцікавилася в експерта щодо ймовірної кандидатури на очільника Кабінету Міністрів. У відповідь пан Раїмов зазначив, що Владислав Рашкован – це найімовірніша фігура, яка буде представлена незабаром, якщо раптом щось не трапиться.

«За останні кілька місяців давав різні прогнози щодо того, що буде після виборів. Також називав його прізвище як одного, хто може претендувати на цю посаду. Мої клієнти обговорювали це прізвище, і коли вони це роблять, то там уже немає гіпотез – це вже доконані факти», – сказав гість програми.

Політтехнолог зауважив, що президента намагались переконати, що прем’єром має бути пан Богдан, і він би дуже цього хотів, бо главою Офісу Президента він може перестати бути вже завтра, о от прем’єра так просто не прибереш.

Також пан Раїмов зазначив, що фігура Рашкована – це сигнал для Заходу, що зовнішні борги будуть виплачуватися.

«У нас не зняті питання виплат перед МВФ, впливів Коломойського на Зеленського. Крім того, ще треба отримувати гроші. Ми живемо в борг, хто буде гарантувати, що транші будуть виплачувати? Кого взяти для цього, як не людину, яка є в правлінні фонду. Він дуже грамотний економіст і розуміє, як працює банківська система й економіка, і це його бонус. Наскільки він апаратник у цій структурі – це для нього буде викликом», – констатував Дмитро Раїмов.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський заявив у неділю, 21 липня, що уже проводить консультації щодо нового прем’єр-міністра. На його думку, цю посаду повинна отримати людина, яка раніше не була ані головою уряду, ані спікером, ані керівником фракції.

Колишній міністр економіки України (1997-1998 роки) Віктор Суслов заявив, що у Владислава Рашкована, якого називають можливим майбутнім прем’єр-міністром, його досвіду роботи заступником голови правління Нацбанку і директором департаменту в НБУ не достатньо, щоб посісти посаду керівника уряду.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 16:17 :59