Новини » Політика 22 липня, 2019, 19:51
Парламентські вибори засвідчили зрілість демократії в Україні, – депутат Бундестагу

Депутат Німецького Бундестагу, речник фракції «Союз 90/Зелені» з питань східноєвропейської політики Мануель Заррацін заявив, що парламентські вибори засвідчили зрілість демократії в Україні.

Про це Мануель Заррацін сказав під час зустрічі з т.в.о. міністра закордонних справ України Єгором Божком 22 липня, – повідомляє пресслужба МЗС України.

Єгор Божок подякував партії «Зелених» ФРН за чітку позицію з підтримки України у захисті її територіальної цілісності та суверенітету, а також зміцненні енергетичної безпеки.

Обидва співрозмовники констатували необхідність подальшого тиску на Росію з метою імплементації рішень міжнародних судів, зокрема щодо звільнення українських моряків.

Т.в.о. Міністра висловив сподівання, що німецькі «зелені» надаватимуть також дієву допомогу та ділитимуться досвідом з новообраним складом Верховної Ради України у питанні розбудови парламентаризму за європейськими традиціями.

Під час зустрічі також обговорили можливість надання практичної допомоги Німеччини у вирішенні актуальних завдань захисту навколишнього середовища в Україні.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 18:31 :14