live
Новини » Світ 81 Читать эту новость на русском

ПА НАТО готова співпрацювати з Верховною Радою нового скликання

ZIK

Глава делегації Парламентської асамблеї НАТО Маделен Мун заявляє, що ПА НАТО готова співпрацювати з Верховною Радою нового скликання, яку буде сформовано після позачергових парламентських виборів.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Парламентська асамблея НАТО допомагатиме Україні в європейській інтеграції, готові співпрацювати з новим парламентом», – сказала Мун на прес-конференції спостерігачів у Києві у понеділок.

У свою чергу глава делегації Європейського парламенту Девід МакAллістер заявив, що «ЄС допомагатиме Україні протистояти зовнішнім загрозам».

«Європарламент і Верховна Рада за останні роки вийшли на безпрецедентну співпрацю. Ми допомагали ВР у розвитку її можливостей, медіації та діалогу. Ми сподіваємося, що майбутня ВР працюватиме над побудовою національного консенсусу та реформуванням. Європарламент зацікавлений у подальшій співпраці з Верховною Радою», – сказав МакАллістер.

Нагадаємо, в Україні о 20:00 21 липня завершилося голосування на дочасних виборах до Верховної Ради. За даними більшості екзитполів, до парламенту проходять п’ять партій –  «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя!», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». 

Центральна виборча комісія оприлюднила результати підрахунку 70,49% протоколів на позачергових виборах до Верховної ради.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...