Ні війни, ні миру, – політтехнолог про майбутнє Донбасу за президентства Зеленського

ZIK

За президентства Володимира Зеленського на Донбасі складеться ситуація, коли не буде ні війни, ні миру. Річ у тім, що в Україні ніхто не піде на затвердження особливого статусу для Донбасу.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раїмов.

Ведуча Юлія Литвиненко поцікавилася думкою експерт щодо того, чи Володимир Зеленський розуміє, що може перетворитися на президента, який може продовжити війну. У відповідь Дмитро Раїмов зазначив, що в Україні ніхто не піде на імплементацію Мінських домовленостей, а ззовні ніхто не дасть поміняти їх на щось інше.

«На Донбасі не буде ні війни, ні миру. Будуть старатися зменшувати кількість жертв і обстрілів. Саме цим будуть відповідати на запитання, чому не було вирішено питання миру на Донбасі», – сказав пан Раїмов.

За словами гостя програми, думки президента спрямовані не на зовнішню політику, а на перетворення життя всередині.

«Щодо міжнародної політики, як бачимо, в нього немає особливого інтересу до неї. Порошенко та Янукович приділяли багато уваги зовнішній політиці, а Зеленський зайнятий внутрішніми перетвореннями. Єдина позиція Зеленського – якнайдалі відвести війська, щоб та сторона також відійшла, й перестали вмирати люди. Мені дуже сумно розуміти, що це триватиме довго, але є Північний Кіпр і багато інших сценаріїв безкровного продовження війни», – констатував Дмитро Раїмов.

Як повідомляли, Президент України Володимир Зеленський сподівається, що після завершення виборів йому вдасться знайти порозуміння з президентом РФ Володимиром Путіним.

Додамо, від початку поточної доби обстрілів позицій Об'єднаних сил і втрат з української сторони не зафіксовано.

Читайте більше новин на тему: війна на Донбасі

Loading...