Новини » Економіка 22 липня, 2019, 18:22
Нафтогаз з серпня знизить ціну газу для підприємств на 7,2-7,5%
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 серпня поточного року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Про це повідомляє Департамент з комунікацій НАК «Нафтогаз України».

Як зазначають у компанії, запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

«В залежності від цих показників, Нафтогаз пропонує газ за ціною 4 640,00 – 5 204,00 грн/тис. куб. м (без ПДВ та витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

У порівнянні з цінами на липень 2019 року, у серпні ціни зменшено на 7,2-7,5%», – йдеться у повідомленні.

Довідка IA ZIK

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб’єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов’язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Нагадаємо, обсяги газу в підземних сховищах газу (ПСГ) України станом на 21 липня зросли до 15,018 млрд куб. м.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 14:03 :01