Новини » Політика 22 липня, 2019, 13:18
На малих дільницях по селах люди голосували без паспортів, – експерт
ZIK
ZIK

Інформацію про результати позачергових парламентських виборів обробляють швидше, ніж на президентських. Масових фальсифікацій чи брудних технологій у день голосування не виявили. Це підтверджують і понад тисячу міжнародних спостерігачів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK  заявив економіст Олексій Плотніков.

«Надзвичайних інцидентів не було, тому можна казати, що все відбулося спокійно. Соціологія виявилася реальна. Звісно усі партії і кандидати-мажоритарники використовували чорний піар та інші технології», – каже Плотніков.

Проте, з його слів, якщо іноземні спостерігачі не зафіксували масових порушень, то підстав говорити, що вибори можна визнати недійсними – немає. 

«Явка перевищила 50%. Тому ці вибори не можна ставити під сумнів. Люди втомилися від виборів, заполітизованих соцмереж. Можливо, хтось не пішов голосувати з цих причин», – каже експерт.

Олексій Плотніков наголосив, що вибори пройшли законно. А зафіксовані порушення не вплинуть на результати.

«На малих дільницях по селах люди голосували без паспортів. Були випадки, коли рідні намагалися проголосувати за членів своєї родини. Молодь фотографувала свої бюлетені, цим порушуючи таємницю голосування. Також на дільницях були помічені сторонні особи: голови сільських рад, депутати, а представники політичних партій перешкоджали роботі ЗМІ», – каже Олексій Плотніков.

Нагадаємо, правоохоронці не зафіксували системних порушень під час виборчого процесу

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 17:09 :24