live
Новини » Економіка 83

Менеджмент «ArcelorMittal Кривий Ріг» недбало використовував інвестиції Лакшмі Міттала, – СБУ

загрузка...
загрузка...

Служба безпеки України (СБУ) обвинувачує менеджмент «ArcelorMittal Кривий Ріг» (АМКР, Дніпропетровська обл.) у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала.

Про це повідомив виконувач обов’язки глави СБУ Іван Баканов, – передає Інтерфакс-Україна.

«Я впевнений, що Лакшмі Міттал, який є потужним міжнародним інвестором, намагаючись здійснити цю інвестицію... не планував зробити нічого поганого. Але той менеджмент, який працює на підприємстві, недбало ставився до своїх обов’язків. І тому має бути відповідним чином як мінімум дисциплінарно покараний», – сказав Баканов під час прес-брифінгу в Києві у понеділок, 22 липня.

Водночас він уточнив, що, найімовірніше, йтиметься не про адміністративну відповідальність.

Нагадаємо, 20 липня повідомляли, що співробітники Служби безпеки України в суботу проводять обшуки на ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська обл.).

Виконуючий обов’язки генерального директора «ArcelorMittal Кривий Ріг» Олександр Іванов навів деталі того, що відбувається: «Представники Служби безпеки України прийшли з обшуком на сучасний, тільки що побудований об’єкт – третю машину безперервного лиття заготовок. У нас вилучили копії всіх документів по цьому обладнанню і почали перевірку з контролю іонізаційного випромінювання».

Він нагадав, що підприємство підозрюють в екоциді, хоча у них є дозвільні документи, пройдені екологічні перевірки, в тому числі позапланова в квітні поточного року.

В СБУ підтвердили факт проведення слідчих дій в рамках розслідування кримінального провадження у екоциді, яке було відкрите раніше.

Як повідомлялося, СБУ відкрила кримінальне провадження щодо ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» за забруднення навколишнього середовища за ст. 441 Кримінального кодексу України (екоцид).

 

Loading...
Loading...
Loading...