Мажоритарники Зеленського: Гречку замінили партійні бренди, – політексперт

ZIK

Перемога «Слуги народу» на мажоритарних округах нагадує схожу перемогу «Партії регіонів». Тоді, як і зараз, просто за партійним брендом до парламенту потрапили масажисти, весільні фотографи та інші люди, які не мали жодного стосунку до політики.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Сергій Биков.

Коментуючи ситуацію із виборами на мажоритарних округах, він зазначив: на жаль, мажоритарка не дозволяє людям обирати тих людей, яких вважають по-справжньому необхідними.

«Зараз гречку перемогли партійні бренди та певні брендовані наліпки. Ми бачили результати на мажоритарці і беззаперечну перемогу будь-якого кандидата від «Слуги народу», – вважає Биков.

Він підкреслив: серед переможців на мажоритарних округах від цієї партії були весільні фотографи, масажисти чи інші люди, які не мали жодного стосунку до політики. Схожа ситуація була зі списками «Партії регіонів» у 2007 році.

«Якщо пригадаємо список кандидатів до Верховної Ради 7-го скликання від «Партії регіонів», коли вони встановили рекорд України за рівнем підтримки, який зараз побила «Слуга народу», вони формували свій список, приблизно на 120 народних депутатів фактично отримали більше. Таким чином, у нас до Верховної Ради пройшли усілякі масажисти та люди недотичні до політики. Зараз спостерігаємо те  ж саме», – підкреслив політексперт.

Як повідомлялось раніше, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді. Політсила Зеленського може розраховувати на перемогу в 115-120 виборчих округах.

Loading...