Новини » Спорт 22 липня, 2019, 4:01
Київське «Динамо» в спарингу програло «Колосу» з Ковалівки
football.ua
football.ua

Футболісти київського «Динамо» і в другому контрольному матчі неділі не зуміло здобути перемогу. Опонентом віце-чемпіона України став «Колос» з Ковалівки, якому належить за тиждень дебютувати в українській Прем’єр-лізі.

Головні події розгорнулися після перерви, повідомляє ua-football.com. Рахунок відкрив Гавриш, який реалізував пенальті – де Пена зрізав у своїй штрафній суперника. Однак оперативно «біло-сині» відновили паритет у швидкій атаці, в завершальній стадії якої Бесєдін замкнув простріл Караваєва і відправив м’яч у ворота екс-киянина Волинця – 1:1.

Тим не менш, за чверть години ковалівці забили ще раз. Після втрати м’яча Вербічем і Шапаренком на своїй половині «Колос» розгорнув випад правим краєм, а Нехтій замкнув передачу від Ільїна – 1:2.

Крапку поставив ще один екс-динамівець Чорноморець, якому вдався бездоганний постріл зі штрафного в праву «дев’ятку» метрів з 30-ти – 1:3. Перед цим ще й Бурда отримав червону за «фол останньої надії»

Для обох команд це були останні контрольні матчі міжсезоння. Наступним суперником «Динамо» стане «Шахтар» у поєдинку за Суперкубок України, а «Колос» зустрінеться з «Маріуполем» у зустрічі УПЛ.

Футбол. Чоловіки. Контрольний матч

«Динамо» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) – 1:3

«ДИНАМО»: Бойко (Бущан 46), Миколенко, Кадар, Кендзьора, Бурда, Сидорчук (Вербіч 73), Буяльський, Шепелєв, де Пена, Караваєв (Цітаїшвілі 76), Бесєдін.

«КОЛОС» (стартовий склад): Волинець, Зозуля, Гавриш, Максименко, Чорноморець, Задоя, Мілько, Демченко, Ільїн, Смирний, Лисенко.

Голи: Бесєдін 58 – Гавриш 55 (пен.), Нехтій 75, Чорноморець 90+2.

Попередження: Буяльський 55, Бєсєдін 83.

Вилучення: Бурда 91.

2019-08-18 13:45 :19