Новини » Події 22 липня, 2019, 3:54
КПВВ «Майорське», де знайшли вибухонебезпечні предмети, нині не працюватиме, – Держприкордонслужба

Контрольний пункт в’їзду/виїзду (КПВВ) «Майорське « у понеділок, 22 липня, не здійснюватиме пропуску осіб і транспорту у зв’язку зі збереженням вибухонебезпечної ситуації.

Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, через наявність великої кількості осіб, які очікують відновлення роботи контрольного пункту в’їзду-виїзду, в неділю за рішенням командування об’єднаних сил, пропуск через КПВВ «Майорське» о19:10 неділі було відновлено.

Однак у Держприкордонслужбі поінформували, що у зв’язку зі збереженням вибухонебезпечної ситуації біля КПВВ «Майорське» 22 липня дорожній коридор «Горлівка – Бахмут» функціонувати не буде, пропуск осіб і транспорту в цьому контрольному пункті не буде здійснюватися.

«Командування об’єднаних сил звертається до громадян з проханням врахувати цю інформацію під час планування своїх поїздок через лінію розмежування і обирати інші контрольні пункти в’їзду-виїзду», – йдеться в повідомленні.

КППВ «Майорське» припиняло роботу вранці в неділю, 21 липня, через анонімне повідомлення про мінування. Після відновлення роботи поблизу КПВВ знайшли мінометну міну калібру 120 мм, і контрольний пункт знову призупинив роботу; пізніше з’явилася інформація, що всього було знайдено 12 вибухонебезпечних предметів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 21:46 :03