Коли у ВР сидять «роботи» – це диктатура, – Чаплига про монокоаліцію «Слуги народу»

ZIK

Парламент не потрібен як гілка влади, якщо там сидять «роботи», бо це – диктатура.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Ведуча Наташа Влащенко зазначила, що існує версія про те, що в список «Слуги народу» навмисне поставили людей без досвіду. Це буде група універсальних солдатів, незаплямованих якоюсь діяльністю, які робитимуть все, що їм скажуть. У відповідь пан Чаплига сказав, що насправді так і є.

«Мова про що? Перекладу простою мовою. Це диктатура, бо парламент не потрібен як гілка влади, якщо там сидять «роботи» і приймаються рішення в одному центрі. Саме тому, знаючи, що так буде, я одразу виступив проти Зеленського, тому що я – за республіку, а вони – за диктатуру», сказав політконсультант.

За його словами, у певний момент люди зрозуміли: якщо можна жити всупереч державі, то навіщо її перезавантажувати, якщо можна демонтувати і, можливо, збудувати щось нове.

«Ми за ту державу боролись? Ні, ми її отримали. Нам її дали. Що держава почала робити? Почала збирати податки, розділяти власність, а з нас – «відслужи, заплати, прогнися»... Із кожним разом ставало все гірше, попри те, що кожного разу оновлюється Верховна Рада», – додав пан Чаплига.

Тому, на його думку, голосування на президентських виборах – це був протест не проти Порошенка, а проти держави.

«Карфаген повинен бути зруйнований». Зеленський – це ідеальна машина для руйнування, і чим «стерильніші» ті, кого вони заводять, тим ідеальніша команда з деконструкції. Я розумію, що буде відбуватися, а ось що будуть робити ті, які це спричинили?» – поцікавився Михайло Чаплига.

Як повідомляли раніше, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...