Новини » Економіка 22 липня, 2019, 4:11
Герус очікує, що у вересні в Україну повернеться МВФ

Представник президента України в Кабінеті Міністрів Андрій Герус повідомив, що з вересня відновляться переговори про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

«У вересні відновляться переговори про нову співпрацю з МВФ. План України – продовжити співпрацю з МВФ. Будуть різні питання і пропозиції, щось будемо пропонувати ми зі свого боку, що ми хочемо виконати, зробити, що хочемо вписати в меморандум, щось пропонуватимуть вони. На щось ми будемо погоджуватимемося, на щось не будемо, триватиме переговорний процес», – сказав він  «Інтерфакс-Україна».

Герус висловив бажання, щоб питання ціни на газ для населення було «м’якше» відображено в меморандумі з Фондом, тому що це «вже питання не просто економічне, це питання політичне». «Я думаю, що ми це побачили під час цих виборів», – вказав він.

Представник президента в Кабінеті також вважає, що з української сторони має бути ініціатива щодо антикорупційних реформ.

«Щоб ми самі це писали, щоб нас не треба було змушувати це робити, ми самі взяли на себе зобов’язання це зробити і швидко це зробили. І щоб у вересні була нова програма, і ми могли восени цього року отримати новий транш МВФ, щоб у нас була макроекономічна стабільність, і економіка могла розвиватися», – наголосив він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 13:51 :22