Новини » Політика 22 липня, 2019, 22:48
Експерт назвав прізвище ще одного ймовірного кандидата на посаду прем’єра
ZIK
ZIK

З усіх кандидатур, які сьогодні обговорюються на посаду прем’єра, найбільший авторитет серед наших міжнародних партнерів має фігура Абромавичуса.

Про це в ефірі програми «Кінець дня»  на телеканалі ZIK заявив політичний та економічний експерт Володимир Коваль.

Гість програми відповів на питання ведучої, кого він бачить наступним прем’єр-міністром України:

«Якщо говорити про майбутнього прем’єра, то устами Зеленського було сказано, що це буде «економічний гуру», який ніколи не мав жодного відношення до влади і політики. Але тут постає питання, чи усі можливі кандидатури не будуть потрапляти під закон про люстрацію, який пан Зеленський планує прийняти?! Та й хто такий «економічний гуру» з точки зору пана Зеленського, ми не знаємо. Єдине, в чому правий пан Зеленський, що фігура прем’єра – це штука не тільки політична. Це має бути і внутрішня підтримка, і зовнішня», – зазначив Володимир Коваль.

На його думку, Зеленський може висувати на посаду прем’єр-міністра України Айвараса Абромавичуса.

«Він має найбільший авторитет серед наших міжнародних партнерів. Але він може потрапити під дію закону про люстрацію», – зауважив експерт.

Водночас Володимир Коваль додав, що серйозні розмови про прем’єрство в команді Зеленського почалися після виборів.

«Тільки зараз команда Зеленського сформувалася. Радники Зеленського побачили, хто пройшов у парламент і хто чим може займатися. Тому вже зараз все буде вирішуватися», – прокоментував пан Коваль.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив у неділю, 21 липня, що вже проводить консультації щодо нового прем’єр-міністра. На його думку, цю посаду повинна отримати людина, яка раніше не була ані головою уряду, ані спікером, ані керівником фракції.

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 16:14 :26