Новини » Політика 21 липня, 2019, 20:35
Здалось з телефонної розмови: Зеленський заявив про «порозуміння» у питанні звільнення моряків
ZIK
ZIK

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні вдасться «знайти порозуміння» із Росією у питанні звільнення моряків. Такий висновок він зробив із нещодавньої телефонної розмови з Володимиром Путіним.

Про це Зеленський заявив під час брифінгу у своєму штабі, який транслював телеканал ZIK.

Він наголосив: пріоритетним питанням є не лише звільнення українських моряків, а й усіх політв’язнів і полонених військових.

«З президентом Російської Федерації я говорив на тему термінового повернення моряків і всіх тих полонених, саме наших українців, які перебувають в Росії», – розповів Зеленський.

Однак, за його словами, звільнення різних груп полонених – це «різні треки».

«Коли кажемо про полонених моряків, в тому числі, які перебувають саме в Росії і в Криму, то про це ми говорили. Мені здається, що ми знайдемо порозуміння, тому що мені так здалося впродовж цього дзвінка», – заявив Зеленський.

Окрім того, він прокоментував і політику щодо боротьби в інформаційній війні. Мовляв, уже розробляється відповідна стратегія.

«Коли буде повна стратегія, ми звертатимемось до кожного журналіста по допомогу», – розповів Зеленський.

У рамках цього він підтримує ідею об’єднання міністерств культури та інформаційної політики.

«Структура цього об’єднання з’явиться найближчим часом, коли буде новий уряд. У нас вже є наші розробки і наше бачення цього питання», – зазначив Зеленський.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський заявив, що уже проводить консультації щодо нового прем’єр-міністра. На його думку, цю посаду повинна отримати людина, яка раніше не була ані Головою уряду, ані спікером, ані керівником фракції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 10:21 :25