Новини » Спорт 21 липня, 2019, 1:30
Юніорська збірна України зіграє в матчі за дев’яте місце Євробаскету-2019
fbu.ua
fbu.ua

Юніорська збірна України віком до 20 років здобула свою третю перемогу на чемпіонаті Європи (Дивізіон А), що сьогодні завершиться в столиці Ізраїлю Тель-Авіві. В матчі за 9-е – 12-е місця команда Валерія Плеханова перемогла збірну Чорногорії – 72:56.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України, наші хлопці традиційно для себе вдало стартували, вигравши першу чверть, продемонструвавши солідну гру в захисті. За перші десять хвилин українці пропустили лише 12 очок, спровокували сім втрат у суперника і отримали вісім очок переваги.

Зробивши ривок 10:2 у другій десятихвилинці, наша команда після цього дозволила супернику вирівняти гру. Чорногорці зменшили обсяг браку, покращили відсоток влучань та навіть мінімально виграли другу чверть, але команда Плеханова залишила за собою лідерство перед другою половиною.

Третя чверть вийшла найменш результативною в цьому матчі – за цей ігровий відрізок команди на двох набрали лише 24 очки, а збірна України продовжувала контролювати хід гри. Ключовий міні-ривок відбувся на екваторі четвертої десятихвилинки, коли два поспіль перехоплення з результативними завершеннями від Головичика та Кохака повернули нам двозначну перевагу та фактично вирішили усі питання в цій грі.

Юніорська збірна України довела матч до перемоги та вийшла у гру за дев’яте місце, в якій сьогодні, 21 липня, о 18:15 протистоятиме переможцю пари Словенія – Греція.

2019-08-25 21:31 :18