Новини » Події 21 липня, 2019, 10:02
Всі виборчі дільниці в Україні перебувають під охороною, – Нацполіція
Голова Національної поліції України Сергій Князєв. Фото: npu.gov.ua
Голова Національної поліції України Сергій Князєв. Фото: npu.gov.ua

Сьогодні, 21 липня, у день позачергових парламентських виборів в Україні всі виборчі дільниці перебувають під охороною. Для оперативного реагування на порушення у виборчій сфері у регіони прибули зведені загони авіапідтримки.

Про це сьогодні, 21 липня, йшлося на координаційній нараді за участі керівників всій підрозділів системи МВС, повідомляє пресслужба Нацполіції.

Захід відбувся під головуванням першого заступника міністра внутрішніх спав Сергія Ярового та за участі Голови Нацполіції Сергія Князєва.

Сергій Яровий зазначив, що всі підрозділи системи Міністерства внутрішніх справ, зокрема- поліцейські, співробітники Нацгвардії, прикордонники, рятувальники – готові до забезпечення публічного порядку та безпеки у день голосування.

«Ми маємо абсолютне порозуміння між всіма відомствами системи МВС. Допомога та координація всіх дій повинна відбуватися на високому рівні. Крім того, злагоджена робота повинна бути на місцях у регіонах»,– наголосив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що всі виборчі дільниці перебувають під охороною. Також вчора до несення служби в регіонах залучено резерви – зведену групу авіапідтримки.

«Керівники на місцях, оцінюєте обстановку, якщо є ускладнення, негайно приймати рішення, і за погодженням з Міністерством внутрішніх справ, негайно задіюйте авіапідтримку. Рішення приймаєте в залежності від обстановки, яка склалася»,– підкреслив Сергій Князєв, звертаючись до керівників територіальних підрозділів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:49 :48