Все залежить від коаліції: Грищенко розповів, як змінити ставлення до влади

ZIK

Помилка Петра Порошенка полягала у тому, що багато із обіцяного він просто не міг виконати. Тож зараз дуже багато залежатиме від майбутньої коаліції та здатності президента співпрацювати із нею на користь суспільству. Якщо будуть реальні зміни, люди можуть переглянути своє ставлення до влади та держави.

Про це в ефірі марафону «Парламентські вибори. Війна чи мир?» на телеканалі ZIK заявив політик та дипломат Костянтин Грищенко.

Він наголосив: зараз дуже багато залежить від майбутньої коаліції, здатності президента працювати разом із нею, однак при цьому дослуховуватись до суспільства.

«Якщо будуть реальні зміни, у тому числі, і в боротьбі з корупцією та створення сприятливих умов для інвестицій, а все робитиметься відповідно до демократичних стандартів, зміниться ставлення до влади як такої, і до України», – вважає Грищенко.

Однак, на його думку, якщо цього не буде, проблеми виникатимуть і надалі. Мовляв, на прикладі Петра Порошенка, можна побачити його помилку – він обіцяв різне і в різні моменти, однак у більшій частині не міг або не хотів цього виконати.

«Дуже важливо – не обіцяти того, що ти не можеш забезпечити, робити те, що потрібно країні, а не тим, хто тобі радить, брати тільки ті поради, які є реальними для нашого суспільства на цьому етапі його розвитку, і розуміти, що тебе будуть поважати, якщо ситуація всередині змінюватиметься», – переконаний експерт.

Окрім того, на його думку, ще одним важливим викликом стане відновлення миру на сході України. Тут потрібні дуже креативні та сміливі рішення.

«Йдеться про рішення, які не всім сподобаються, однак є необхідними для того, щоб забезпечити зовнішні можливості для трансформації українського суспільства. У конкретному випадку говоримо про комплекс тих домовленостей, які. свого часу, були втілені в Мінську», – пояснив Грищенко.

Як відомо, Україні о 20:00 21 липня завершилося голосування на дочасних виборах до Верховної Ради. За даними більшості екзитполів, до парламенту проходять п’ять партій.

Читайте більше новин на тему: коаліція

Loading...