«Усе змішалося»: експерт вказала на тенденцію у співвідношенні «правих» і «лівих» сил

ZIK

В Україні складається ситуація, коли «праві» партії можуть іти з «лівими» лозунгами, а «ліві» партії, навпаки, – з «правими», тобто, все змішалося.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявила кандидат філософських наук Олександра Решмеділова.

Відповідаючи на запитання ведучих щодо співвідношення «правих» і «лівих» сил в Україні, Олександра Решмеділова зауважила, що в Україні «все викривлено».

«У нас відбуваються ситуації, коли «праві» партії можуть іти з «лівими» лозунгами, а «ліві» партії – з «правими», тобто, все змішалося», – каже Олександра Решмеділова.

З її слів, нині відбувається об’єднання на правому фланзі таких політсил, як «Свобода», партія Білецького тощо. «Праву» нішу, з її слів, намагається закріпити і політсила п’ятого Президента Петра Порошенка.

«Ліві» сили так само змішані. Є взагалі ті, хто взагалі відпадає із політичного процесу через процеси «декомунізації» та обмежень. Частина випадає тому, що немає яскраво виражених лідерів або не зміцнілі певні осередки, хтось поглинений іншими політичними силами, тобто, долучився, приєднався, пішов по списках», – зазначила експерт.

Олександра Решмеділова, коментуючи світові тенденції, додала, що у постмодерні взагалі немає яскраво виражених партій.

Експерт додала, що на цей момент можна сказати, що українці дещо розгублені з огляду на велику кількість претендентів потрапити у парламент, понад 6 тисяч.

«Але, якщо подивитися, хто йде, то майже 500 бажаючих – взагалі безробітні. Тобто, такий ярмарок вакансій. Якщо ви не згодилися в країні на жодній спеціальності, то мені взагалі дивно, навіщо ви в українському парламенті?»

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбуваються дострокові парламентські вибори, за підсумками яких буде сформований склад дев’ятого скликання Верховної Ради.

У Центрвиборчкомі заявили, що в Україні відкрилися всі дільниці, з них 27 – із запізненням. У Нацполіції поінформували, що всі виборчі дільниці в Україні перебувають під охороною.

Як повідомляли, поліція відкрила десять кримінальних проваджень через порушення на виборах у ВР. Водночас, у ЦВК заявили, що до обіду не зафіксовано порушень, які б впливали на волевиявлення громадян.

Станом на 16 годину на дострокові вибори до Верховної Ради прийшли 36,21% громадян.

Не обійшлося і без курйозних випадків. Так, на Кіровоградщині виборча комісія використовувала каструлю замість сейфа. А у Львові 94-річна бабуся заснула на дільниці, а потім їла бюлетені.Loading...