Новини » Суспільство 21 липня, 2019, 8:45
У США розпочнуть масштабне дослідження експериментальної вакцини проти ВІЛ

Національні інститути охорони здоров’я США розпочнуть масштабне дослідження експериментальної вакцини проти ВІЛ у найближчі тижні в Північній Америці, Південній Америці та Європі, яка спрямована на боротьбу з різними глобальними штамами вірусу, що викликають СНІД. До досліджень планують залучити понад 3,5 тис. ВІЛ-негативних добровольців зі США, Мексики, Перу, Бразилії, Аргентини, Польщі, Іспанії та Італії. Їх відберуть випадковим чином.

За словами д-ра Бухбіндера, дослідження зосередиться на чоловіках, які мають статевий контакт з чоловіками,  і трансгендерних жінках. Спостереження будуть проводити орієнтовно до 2023 року, – повідомляє Washingtontimes.

«У США на геїв та бісексуальних чоловіків припадає дві третини нових діагнозів ВІЛ, хоча вони становлять лише 4% населення», свідчать дані Центрів контролю та профілактики захворювань. Близько 14% трансгендерних жінок живуть з ВІЛ.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у 2017 році зафіксовано 37 мільйонів людей з ВІЛ у ​​світі. Майже 60% людей, які живуть з ВІЛ, є жінками та дівчатами на сході та півдні Африки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 18:15 :15