Новини » Київ 21 липня, 2019, 9:16
У Києві дільничні виборчі комісії працюють у штатному режимі
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Києві дільничні виборчі комісії працюють у штатному режимі.

Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Дмитро Загуменний, –передає пресслужба КМДА.

«Станом на 08:00 у Києві запрацювали усі виборчі дільниці. Наразі голосування відбувається у штатному режимі, громадяни продовжують волевиявлення на позачергових виборах народних депутатів України. Також нагадаю, що 36 тисяч громадян змінили місце голосування, виявивши бажання реалізувати своє конституційне право на цих виборах саме у столиці», – сказав Дмитро Загуменний.

Забезпечення громадського порядку та безпеки виборців і членів виборчих комісій здійснюють співробітники Головного управління Національної поліції у м. Києві, співробітники ДСНС України.

Дільниці працюватимуть до 20:00.

Нагадаємо, сьогодні 21 липня в Україні проходять дострокові парламентські вибори, за підсумками яких буде сформовано дев’яте скликання Верховної Ради.

На закордонних дільницях вже розпочалося голосування на парламентських виборах в Україні. Перші виборчі дільниці відкрилися о 01:00 за київським часом в Австралії. Остання ділянка закриється о 06:00 22 липня за київським часом в Сан-Франциско.

Виборчі дільниці у Львові відкрились, всі працюють.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-17 18:39 :38