Новини » Спорт 21 липня, 2019, 2:10
«Шахтар» у контрольному спарингу розгромив «Олімпік»
ua-football.com

У рамках підготовки до нового сезону футбольні клуби з Донецька – «Шахтар» та «Олімпік» – зіграли товариський поєдинок, в якому перемогли «гірники» з рахунком 3:0.

В рамках останніх приготувань перед матчем на Суперкубок команда Луїша Каштру впевнено розібралася із земляками з «Олімпіка».

Як повідомляє ua-football.com, до перерви гра проходила повністю під контролем «Шахтаря», проте гострих моментів було не так багато. «Гірники» намагалися більше діяти через фланги, де активно підтримували атаки Ісмаїлі і Болбат, а ось «олімпійці» зробили ставку на подачі в штрафну, з якими легко справлялися центрбеки і Пятов. Тим часом, на 26-й хвилині рахунок було відкрито. Мораес почав гольову комбінацію: розігнав швидку атаку і віддав наліво Тайсону, з ударом капітана голкіпер впорався, але Алан Патрік був першим на добиванні – 1:0.

На старті другої половини футболісти «Шахтаря» включили швидкості і активніше пішли вперед, що швидко вилилося у другий гол: на 57-й хвилині Ісмаїлі прострілив з лівого флангу в центр штрафного, і Алан Патрік ударом в дотик оформив дубль – 2:0.

В середині тайму Луїш Каштру провів серію замін, випустивши на поле Додо, Олександра Піхальонка, Фернандо і Миколи Матвієнка. Свіжі гравці помітно додали в русі і створювали гостроту в нападі. Пихальонок добре бив зі штрафного (суперника врятував сейв воротаря), а потім на пару з Фернандо організував вихід один на один для Мораеса – ось тільки форвард пробив мимо. Правда, вже через кілька хвилин Жуніор нарешті домігся свого, точним ударом завершивши красиву контратаку команди. 3:0 – це було дуже легко.

2019-08-19 03:08 :12