Рух «Чесно»: У Луцьку на дільниці висить стенд благодійного фонду одного з кандидатів в нардепи

chesno.org

На одній із виборчих дільниці в Луцькому педагогічному коледжі в коридорі розташований стенд з інформацією про здобутки та підтримку студентів благодійним фондом кандидата в нардепи від Луцька Ігоря Палиці «ТІльки разом».

Про це повідомляє громадський рух «Чесно».

Як зазначається, укропівець Ігор Палиця балотується до парламенту як самовисуванець.

У коментарі журналістці ЧЕСНО директор коледжу Петро Бойчук розповів, що цей стенд, мовляв, висить в коледжі вже 5 років і висітиме ще, тому що фонд Палиці підтримує студентів.

«Я не вважаю, що це агітація. Це стенд не розмістили у передвиборчий період чи лише сьогодні. Він тут 5 років. Крім того, не йдеться про кандидата Палицю. а про його фонд. Він підтримує студентів, дає іменні стипендії. І я підтримував і буду підтримувати фонд», – розповів Бойчук.

Важливо додати, що у Луцьку журналістці ЧЕСНО в день голосування вдалося зафіксувати встановлені агітаційні білборди на підтримку кандидатів в нардепи від Луцька – Ігоря Палиці і приховувану агітацію на підтримку іншого кандидата Тараса Шкітера.

Як повідомляє ГУНП у Волинській області, поліція уже зареєструвала 15 заяв та повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом.

Зокрема, було зафіксовано повідомлення про те, що по проспекту Перемоги в Луцьку невідомий чоловік розповсюджує агітаційні матеріали. Поліція також зареєструвала повідомлення про нестачу переносних скриньок для голосування на виборчих дільницях у селах Рованці Луцького, Дольськ Любешівського та Зимне Володимир-Волинського районів.

Нагадаємо, станом на 16:00 на дострокові вибори до Верховної Ради прийшли 36,21% громадян.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...