Пузанов: Найбільшу кількість порушень до цього часу зафіксовано в Донецькій області

ZIK

Найбільша кількість порушень до цього часу зафіксована під час виборчого процесу в Донецькій області.

Про це заявив керівник Київської міської організації "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Пузанов під час брифінгу, передає пресслужба політичної партії.

Він навів дані про порушення, зокрема, зафіксовані в 49-му виборчому окрузі.

"На дільниці №140281 зафіксований винос бюлетенів. За даними спостерігачів, члени комісії зізналися, що один з кандидатів по цьому округу – пан Колесніков – пообіцяв по 150 дол. за відповідні матеріали. Складено поліцейський протокол. На виборчій дільниці №140288 винесено два пакети бюлетенів. Порушення зафіксовано поліцією. Дільниця №140255 – підвезення виборців для голосування. На дільниці №140933 організовано підвезли виборців, також там були зафіксовані факти підкупу. Дані факти зафіксовані поліцією. На дільниці №140954 здійснюється агітація – складено акт. З дільниці №140297 лейтенантом поліції видалений журналіст, про що також складено акт. У Покровському районі виявлені заховані бюлетені. Це зафіксували на відео. Поліція складає відповідний протокол", - розповів Пузанов.

Він додав, що спостерігачі від партії продовжують відстежувати хід голосування на дільницях по всій України.

Раніше в "Опозиційній платформі - За життя" заявили про загрозу зриву виборчого процесу у вказаному виборчому окрузі Донеччини.

Loading...