"Опозиційна платформа - За життя" заявляє про загрозу зриву виборів у 49-му окрузі Донецької області

Вибори

Спостерігачами та членами дільничних територіальних комісій від "Опозиційної платформи - За життя" зафіксовані масові і неприкриті порушення виборчого законодавства у 49 виборчому окрузі Донецької області. Виникла загроза зриву виборчого процесу і тотальної фальсифікації волевиявлення виборців.

Про це йдеться у заяві, розміщенній на сайті політичної партії.

Подаємо її дослівно:

Представникам нашої партії зафіксовані факти винесення бюлетенів з виборчих дільниць (дільниці №281, №288), прецеденти масового організованого підвозу та підкупу виборців (дільниця №933). В цьому окрузі члени дільничних виборчих комісій роздають на дільницях агітаційні матеріали однієї з політичних сил і ведуть на користь цієї партії усну агітацію.

Матеріали за всіма фактами порушень будуть зібрані і передані правоохоронним органам.

Ми звертаємося до міжнародних і українських спостерігачів об'єднати сили для протидії спробам фальсифікації волевиявлення українських громадян. Ми звертаємося до Центральної виборчої комісії, правоохоронних органів з вимогою негайно відреагувати на випадки порушень і не допустити зриву виборів в 49 виборчому окрузі.

 

Ми нагадуємо українським громадянам, членам виборчих комісій про кримінальну відповідальність за грубі порушення виборчого законодавства.

Всі жителі регіону, всі спостерігачі і українська громадськість чудово знають політичних замовників цих порушень. Ми звертаємося до цієї політичної сили: хоча б в останній день зупиніть свій маховик фальсифікацій, програйте гідно. Ви ганьбите не тільки себе. Ви підриваєте основи української демократії і довіру до результатів виборів.

"Опозиційна платформа - За життя" ще раз звертається до всіх учасників виборчого процесу із закликом неухильно дотримуватися виборчого законодавства. Тільки чесна перемога буде прийнята українськими громадянами.

Раніше повідомлялося, що у Донецькій, Одеській та Полтавські областях фіксують порушення під час голосування на дострокових виборах до Верховної Ради. Значна кількість порушень була зафіксована саме у 49 виборчому округу, який розташований в Донецькій області.

Loading...