Новини » Спорт 21 липня, 2019, 1:07
Олександр Зінченко разом із «МанСіті» програв у фіналі Premier League Asia Trophy
Український легіонер англійського футбольного клубу «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко / football.ua

У вирішальному поєдинку Premier League Asia Trophy, який проходив у китайському Шанхаї, «Манчестер Сіті» українця Олександра Зінченка поступився іншому англійському клубу «Вулверхемптону» в серії післяматчевих пенальті – 2:3 (0:0).

Український футболіст, як і завжди під орудою Пепа Гвардіоли, вийшов у стартовому складі на позиції лівого захисника та відіграв 62 хвилини, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Додамо, що в матчі за третє місце турніру «Вест Хем» ще одного українця Андрія Ярмоленка програв «Ньюкаслу» – 0:1.

Додамо, що свій наступний контрольний поєдинок у рамках азійського турне «містяни» проведуть у Гонконзі в середу, 24 липня, проти місцевого ФК «Кітчі».

2019-10-18 09:29 :55