Ніхто у судах вас не захищатиме: Королевська нагадала про відповідальність за фальсифікації на виборах

ZIK

Зараз у багато чому результат виборів залежатиме від того, як відбудуться остаточні підрахунки голосів у комісіях і як працюватимуть члени дільничних та окружних комісій.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявила народний депутат України VIII скликання Наталія Королевська.

Політик, коментуючи результати екзит-полів на дочасних парламентських виборах, звернула увагу на те, що результати волевиявлення залежатимуть від остаточного підрахунку голосів у комісіях і роботи членів дільничних та окружних комісій.

Наталія Королевська звернулася до членів ДВК та ОВК, нагадавши про відповідальність за фальшування результатів волевиявлення.

«За порушення виборчого законодавства – від восьми до десяти років. І мені дуже хочеться, щоб у жодного із членів виборчих комісій не здригнулася рука і жодні гроші та умови сьогодні не вартуватимуть того, щоб змінити волевиявлення людей. Головне зараз – це правильний підрахунок голосів», – сказала вона.

Політик додала, що ті результати екзит-полів, які оприлюднені, ще будуть змінюватися, хоч і незначно. Вона перелічила зафіксовані факти порушень та резюмувала: «Зараз усе залежить від членів комісій, немає значення, від яких партій вони присутні, бо товариші, які підштовхують людей на злочини, швидко втечуть… Потім ніхто не буде ходити і відстоювати їхні інтереси у судах і захищати від кримінального переслідування».

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори, за підсумками яких буде сформований склад дев’ятого скликання Верховної Ради.

За результатами Національного екзит-полу станом на 20.00, до Верховної Ради України проходять п'ять політичних партій:

«Слуга народу» Дмитра Разумкова – 44,2% голосів виборців;

«Опозиційна платформа – За життя» Юрія Бойка, Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука - 11,4% голосів виборців;

«Європейська солідарність» Петра Порошенка – 8,8% голосів виборців;

ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко – 7,4% голосів виборців; 

«Голос» Святослава Вакарчука – 6,5% голосів виборців. 

Loading...