Новини » Політика 21 липня, 2019, 23:57
Нема часу на експерименти: Кучеренко розкритикував підхід Зеленського до пошуку прем’єра
ZIK
ZIK

Володимир Зеленький пропонує на посаду прем’єр-міністра людину, яка б раніше не була в політиці. Однак це те ж саме, що шукати головного лікаря, який би жодного дня не працював у медицині. У держави більше немає часу на експерименти.

Про це в ефірі марафону «Парламентські вибори. Війна чи мир?» на телеканалі ZIK заявив ексміністр ЖКГ Олексій Кучеренко.

Коментуючи заяви Володимира Зеленського про те, що прем’єр-міністром може бути лише та особа, яка раніше не обіймала цієї посади чи посади голови фракції, Кучеренко наголосив: «ніколи не кажи ніколи». В політиці це не припустимо.

«За останні кілька місяців – вже стільки всього наговорено, що буде вкрай важко відіграти назад. А це зробити доведеться», – вважає ексміністр ЖКГ.

Він розповів: Зеленський шукає на прем’єра кандидатуру, яка б ніколи раніше не була в політиці чи на керівних державних посадах. Це схоже на пошуки головного лікаря, який би жодного дня не працював би за спеціальністю, не мав жодних медичних степенів і, взагалі, щоб прийшов із іншої професії.

«Якщо шукати технократичного теоретика, який туди зайде, ми це все вже проходили. У нас немає часу на експерименти – і економічна, і соціальна, і політична ситуація є вкрай напруженою. Я б тут не експериментував», – зазначив Олексій Кучеренко.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський заявив, що уже проводить консультації щодо нового прем’єр-міністра. На його думку, цю посаду повинна отримати людина, яка раніше не була ані Головою уряду, ані спікером, ані керівником фракції.

Читайте більше новин на тему: вибори

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 22:52 :09