На Запоріжжі відкрили кримінальну справу за фактом фальсифікації виборчих документів

Поліцейськими Мелітопольського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за фактом фальсифікації виборчих документів членами виборчої комісії однієї з виборчих дільниць в Мелітополі. Триває досудове розслідування.

Про це повідомляє пресцентр МВС.

«21 липня слідчими Мелітопольського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.4 ст.158 (Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Поліцейськими встановлено, що члени виборчої комісії однієї з виборчих дільниць в місті Мелітополь підписали протоколи про підрахунок голосів виборців до його заповнення, та підписали не на засіданні виборчої комісії.

Триває досудове розслідування.

Поліцейські ГУНП в Запорізькій області продовжують реєструвати всі повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства та проводять ретельні перевірки. За результатами будуть прийняті рішення згідно чинного законодавства.

Читайте більше новин на тему: вибори

Loading...