Новини » Політика 21 липня, 2019, 21:26
Медведчук: Зараз настає дуже серйозний етап боротьби, розслаблятися і святкувати не можна
Прес-служба
Прес-служба "Опозиційної платформи - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук прокоментував закінчення голосування в Україні на позачергових парламентських виборах і дані перших екзит-полів.

"Я хочу сказати, що, безумовно, ми з урахуванням щойно оголошені екзит-полів задоволені результатом. Але до кінця незадоволені. Ми критично ставимося до того, що зроблено до того, що ви бачите зараз у вигляді цифр. Все-таки ці цифри екзит-полу ще на 18 годин. Я думаю, що вони зміняться", – сказав політик на брифінгу в неділю ввечері, 21 липня, передає 112 Україна.

Медведчук також відзначив, що саме зараз настає дуже серйозний етап боротьби. "Розслаблятися зараз не можна, і не можна святкувати – я думаю, ми далекі від цього в своїй свідомості, і в своїх діях. Тому що та кампанія, яка була відносно нас і велася під час виборчої кампанії і те, що відбувається сьогодні, а багато хто з вас транслювали нашу інформацію з брифінгів з приводу того, які є порушення. Ці порушення тривали, більш того, ці порушення йдуть в першу чергу, від так званих колишніх наших колег, "Опозиційного блоку", який, нажаль, зайняв дуже брудну нішу в своїй боротьбі проти нас, в першу чергу. Вони дійшли до того, що один з роликів, який сьогодні активно обертається в соцмережах, це ролик, де Юрій Бойко нібито закликає голосувати за №1 – "Опозиційний блок". Це цинізм, виключно особлива зухвалість поведінки, але я думаю, що нічого їм з рук не зійде", – сказав політик.

Медведчук підкреслив, що в партії сповнені планів, конкретних ідей, які будуть реалізовувати. "Це і мир в нашій країні, це і кардинальна зміна економічного курсу, це поліпшення рівня добробуту, це побудова успішної країни. Але поки ми проходимо стадію боротьби – будемо боротися зараз за підрахунок голосів, ми будемо боротися за наших кандидатів на мажоритарних округах, тому що там теж сьогодні вибухнула жорстока і, на жаль, брудна боротьба, щодо наших кандидатів від партії, і щодо нашої партії. Ми будемо продовжувати це робити для того, щоб захистити наш результат, захистити ту довіру, яку надали нам громадяни, і я думаю, що у нас з цим вийде. А потім перейдемо до конкретної діяльності тієї, про яку ми говорили, які ми транслювали своїми безпосередніми діями. Ми її продовжимо – до входження в парламент, так і в парламенті. Спасибі", – додав Медведчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 07:35 :22