Медведчук виключає створення коаліції зі «Слугою народу»

«Опозиційна платформа – За життя» не буде створювати коаліцію із партією «Слуга народу».

Про це під час скайп-включення в ефірі телеканалу ZIK заявив голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук.

Відповідаючи на запитання щодо готовності партії брати участь у формуванні коаліції, Віктор Медведчук зауважив, що більшість у Раді нового скликання формуватиме «Слуга народу».

«Думаю, що вони можуть її сформувати із складу своїх сьогодні кандидатів, а завтра народних депутатів, як тих, що пройдуть за списком, так і тих, що переможуть на мажоритарних округах. І якщо їх буде недостатньо для створення такої коаліції, то, я думаю, що вони звернуться до когось – або «Батьківщини», або до «Голосу», якщо він пройде у парламент, і будуть створювати коаліцію. Ми точно не будемо створювати коаліцію із партією «Слуга народу», – заявив Віктор Медведчук.

Він продовжив, що таке рішення є остаточним.

«Ми приготували собі роль і претендуємо на неї як опозиційна сила у парламенті. Саме такою буде фракція «Опозиційної платформи – За життя», – сказав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори, за підсумками яких буде сформований склад дев’ятого скликання Верховної Ради.

За результатами Національного екзит-полу станом на 20.00, до Верховної Ради України проходять п'ять політичних партій:

«Слуга народу» Дмитра Разумкова – 44,2% голосів виборців;

«Опозиційна платформа – За життя» Юрія Бойка, Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука - 11,4% голосів виборців;

«Європейська солідарність» Петра Порошенка – 8,8% голосів виборців;

ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко – 7,4% голосів виборців; 

«Голос» Святослава Вакарчука – 6,5% голосів виборців. 

Читайте більше новин на тему: коаліція

Loading...