Екзит-пол "ППІ": "Слуга Народу" - 46,78%, "ОПЗЖ" - 16,22%, "ЄС", - 7,77%, "Батьківщина" - 6,92% (оновлено)

Вибори. Фото EPA-EFE

У Верховну Раду IX скликання проходять чотири партії, лідирує "Слуга Народу".

Такі результати екзит-полу Всеукраїнської громадської організації "Передові правові ініціативи" (ППІ) на позачергових парламентських виборах 21 липня.

Ці дані остаточні, станом на 20:00. 

Зокрема, за даними екзит-полу, до парламенту проходять партії: 

"Слуга народу" Дмитра Разумкова - 46,78% голосів виборців;

"Опозиційна платформа - За життя" Юрія Бойка, Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука - 16,22% голосів виборців;

"Європейська солідарність" Петра Порошенка - 7,77% голосів виборців;

ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко - 6,92% голосів виборців. 

За даними екзит-полу, партія "Голос" з 4,43% голосів не проходить у парламент.

Екзит-пол ВГО "ППІ" проводився у день голосування під час позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року з 8:00 до 20:00, шляхом опитування громадян на виході з виборчих дільниць.

Опитано 277 911 виборців на виході із 9015 виборчих дільниць у всіх 199 виборчих округах, за виключенням спеціальних дільниць - лікарень, пенітенціарних установ тощо, а також на дільницях призначених для голосування військовослужбовців ЗСУ.

Розподіл обраних дільниць для проведення опитування здійснювався рівномірно та у відповідності до демографічних показників Заходу, Сходу, Півночі та Півдня України, а також типу населених пунктів – столиця - місто Київ, обласні та районні центри, міста обласного підпорядкування, селища і села.

Екзит-пол проводився за участю 9015 інтерв’юерів ВГО "ППІ", які були задіяні на волонтерських засадах. Дані екзит-полу вносилися до спеціальної програми "Контроль та спостереження ППІ". Анонімне опитування проводилося face-to-face через мобільні пристрої інтерв’юерів та оброблялися миттєво.

Статистична оцінка можливої похибки опитування не перевищує 1%.

Loading...