Новини » Суспільство 20 липня, 2019, 17:40
У Києво-Печерській Лаврі пройшов молебень за мир
<nbsp;>

У Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври відбувся молебень за мир. Молебень за мир і майбутнє України відслужив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Павло.

Про це повідомляє 112 канал з посиланням на прес-службу партії «Опозиційна платформа ‒ За життя».

«Я закликаю всіх, дорогі брати і сестри, до одного: миру й любові, щоб ми об’єдналися, щоб ми молилися один про одного, не бачили в своєму близькому ворога, тому що ворог у нас один – наша гординя, диявол, який сіє в нашому серці смуту. Господь дає людям бути і керівниками, і президентами або за заслуги, або за попущення Боже. І сьогодні, я звертаюся до всіх, хто йде у владу – бути християнами і без Бога в душі не починати ніяких справ. Закони приймати для людей, а не проти них», – сказав намісник Павло, звертаючись до представників «Опозиційна платформа ‒ За життя», які взяли участь у молебні за мир.

«Ми молилися сьогодні за мир, за те щоб настав спокій в нашій країні. За те, щоб закінчилася епоха війни. Епоха бідності і бездарності, яка охопила країну в останні 5 років. Щоб країна повернулася до нормального життя. Щоб людина відчувала себе захищено і впевнено. Заради цього ми прийшли сюди сьогодні», – сказав Юрій Бойко, який разом з однопартійцями взяв участь у молебні.

<nbsp;>

«Нас привела сюди душа і серце. Для нас сьогодні дійсно важливий день, оскільки завтра народ України буде визначати вектор розвитку нашої країни. І ми сьогодні молилися, щоб Господь допоміг сил світу, партії світу, людям, які готові будувати мир в Україні, щоб їх зусилля були підтримані українським народом. І ми почули сьогодні дуже мудрі слова від Владики і отримали дуже добре напуття», – розповів Сергій Льовочкін по закінченні молебню.

У молебні взяли участь народні депутати України, депутати місцевих рад, кандидати-мажоритарники від партії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 19:05 :02