Новини » Спорт 20 липня, 2019, 2:25
На ЧС-2019 з водного поло завершився груповий етап
На водному майданчику басейну Nambu University Grounds у місті Кванджу (Південна Корея) триває 18-й за ліком чемпіонат світу-2019 з водного поло серед чоловічих команд / dynamolviv.com
На водному майданчику басейну Nambu University Grounds у місті Кванджу (Південна Корея) триває 18-й за ліком чемпіонат світу-2019 з водного поло серед чоловічих команд / dynamolviv.com

На водному майданчику басейну Nambu University Grounds у місті Кванджу (Південна Корея), де триває 18-й за ліком чемпіонат світу-2019 з водного поло серед чоловічих команд, що відбувається у рамках планетарного форуму водних видів спорту – 18 th FINA World Championhips, вчора, 19 липня, було зіграно матчі третього, заключного туру попереднього етапу у групах.

За їх підсумками переможці квартетів – Сербія, Хорватія, Угорщина та Італія – напряму вийшли у чвертьфінальну стадію плей-оф, матчі якої пройдуть у вівторок, 23 липня, повідомляє dynamolviv.com.

Ще чотири путівки у цю стадію завтра, 21 липня, розіграють в очних іграх команди, які посіли другі та треті місця у групах.

Невдахи цих поєдинків надалі гратимуть у міні-турнірі за місця з 9-го по 12-е, а чотири аутсайдери групового етапу ще в одному міні-турнірі змагатимуться за місця з 13-го по 16-е.

Водне поло. Чоловіки. ХVІІІ чемпіонат світу – 2019. Фінальний турнір

15 – 27 липня. Кванджу (Південна Корея). Басейн Nambu University Grounds

КОМАНДИ-УЧАСНИЦІ ФІНАЛЬНОГО ТУРНІРУ

Група А: Сербія, Південна Корея, Чорногорія, Греція

Група В: США, Хорватія, Казахстан, Австралія

Група С: Іспанія, Південна Африка, Угорщина, Нова Зеландія

Група D: Бразилія, Італія, Японія, Німеччина

РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Перший тур. 15 липня (понеділок)

08:30. Група А. Сербія – Чорногорія – 10:10 (4:3, 2:2, 2:4, 2:1)

09:50. Група А. Південна Корея – Греція – 3:26 (0:7, 0:7, 1:3, 2:9)

11:10. Група В. США – Казахстан – 16:7 (4:1, 4:2, 3:2, 5:2)

12:30. Група В. Хорватія – Австралія – 14:4 (4:1, 2:1, 4:0, 4:2)

16:30. Група С. Південна Африка – Іспанія – 3:23 (1:6, 1:5, 1:4, 0:8)

17:50. Група С. Нова Зеландія – Угорщина – 4:24 (0:4, 1:7, 2:6, 1:7)

19:10. Група D. Бразилія – Італія – 5:14 (3:5, 1:2, 0:5, 1:2)

20:30. Група D. Німеччина – Японія – 9:9 (3:2, 4:3, 1:3, 1:1)

Другий тур. 17 липня (середа)

08:30. Група В. Австралія – Казахстан – 17:8 (4:1, 5:1, 3:4, 5:2)

09:50. Група В. США – Хорватія – 7:17 (1:4, 3:5, 2:4, 1:4)

11:10. Група С. Угорщина – Іспанія – 13:11 (4:2, 5:4, 3:0, 1:5)

12:30. Група С. Південна Африка – Нова Зеландія – 8:8 (2:0, 2:2, 2:4, 2:2)

16:30. Група D. Японія – Італія – 7:9 (0:2, 2:1, 4:4, 1:2)

17:50. Група D. Бразилія – Німеччина – 8:15 (1:4, 1:6, 2:2, 4:3)

19:10. Група А. Греція – Чорногорія – 10:10 (3:3, 1:2, 4:4, 2:1)

20:30. Група А. Сербія – Південна Корея – 22:2 (6:1, 5:0, 4:1, 7:0)

Третій тур. 19 липня (п’ятниця)

08:30. Група C. Південна Африка – Угорщина – 5:23 (1:5, 2:5, 0:8, 2:5)

09:50. Група C. Нова Зеландія – Іспанія – 3:23 (0:8, 1:5, 1:7, 1:3)

11:10. Група D. Бразилія – Японія – 9:11 (2:2, 1:5, 3:3, 3:1)

12:30. Група D. Німеччина – Італія – 7:8 (2:1, 2:3, 3:2, 0:2)

16:30. Група А. Сербія – Греція – 9:3 (3:1, 3:2, 0:0, 3:0)

17:50. Група А. Південна Корея – Чорногорія – 6:24 (1:6, 1:4, 1:8, 3:6)

19:10. Група В. США – Австралія – 12:11 (4:3, 3:3, 2:2, 3:3)

20:30. Група В. Хорватія – Казахстан – 21:5 (6:1, 5:1, 5:1, 5:2)

ПІДСУМКОВЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Група А

1. Сербія – 3 2 1 0 41–15 (+26) 5

2. Чорногорія – 3 1 2 0 44–26 (0+18) 4

3. Греція – 3 1 1 1 39–22 (+17) 3

4. Південна Корея – 3 0 0 3 11–72 (–61) 0

Група В

1. Хорватія – 3 3 0 0 52–16 (+36) 6

2. США – 3 2 0 1 35–35 (0) 4

3. Австралія – 3 1 0 2 32–34 (–2) 2

4. Казахстан – 3 0 0 3 20–54 (–34) 0

Група C

1. Угорщина – 3 3 0 0 60–20 (+40) 6

2. Іспанія – 3 2 0 1 57–19 (+38) 4

3. Південна Африка – 3 0 1 2 16–54 (–38) 1

4. Нова Зеландія – 3 0 1 2 15–55 (–40) 1

Група D

1. Італія – 3 3 0 0 31–19 (+12) 6

2. Німеччина – 3 1 1 1 31–25 (+6) 3

3. Японія –3 1 1 1 27–27 (0) 3

4. Бразилія – 2 0 0 2 22–40 (–18) 0

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ПЛЕЙ-ОФ

Матчі за 13-е – 16-е місця. 21 липня (неділя)

10:30. Південна Корея – Казахстан

12:00. Нова Зеландія – Бразилія

Плей-оф за вихід у чвертьфінал. 21 липня (неділя)

14:00. Чорногорія – Австралія

15:30. Греція – США

17:00. Іспанія – Японія

18:30. Південна Африка – Німеччина

примітка: час початку матчів – місцевий (до київського мінус шість годин)

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-25 20:46 :59