Новини » Світ 20 липня, 2019, 22:02
Google оштрафували на 11 млн доларів через дискримінацію за віком

Компанія Google виплатить 11 млн доларів в рамках позову про дискримінацію претендентів на посади за віком. Тепер 227 позивачів отримають по 35 тис. доларів кожен ще 2,75 млн доларів дістанеться адвокатам.

Про це повідомляє РБК-Україна.

В угоді, яку компанія уклала з відкинутими раніше здобувачами, вписали заклик до підрозділу Alphabet Inc. відучити співробітників і керівників від вікових забобонів. Також компанію закликали створити комітет, який буде займатися виключно питаннями вікового різноманітності при наборі на роботу.

Спочатку позов подала Шеріл Филлекес, якій кілька разів відмовили в прийомі на роботу в Google, незважаючи на її достатню кваліфікацію. Вона звинуватила компанію в «систематичної практики дискримінації» літніх шукачів.

У компанії раніше відкинули висунуті проти Google звинувачення, стверджуючи, що Филлекес та інші претенденти не продемонстрували належної кваліфікації, необхідної для роботи в компанії.

Нагадаємо, 20 березня 2019 року Європейська комісія наклала штраф у 1,49 млрд євро (1,60 млрд доларів) на корпорацію Google за порушення європейських норм щодо конкуренції при розміщенні реклами в інтернеті та її надання при пошуку в мережі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 01:29 :57