Новини » Політика 19 липня, 2019, 18:08
Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від новопризначеного посла Німеччини
Олена Зеркаль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Олена Зеркаль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль прийняла копії вірчих грамот від новопризначеного посла ФРН в Україні Анки Фельдгузен.

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Під час зустрічі з цієї нагоди, 19 липня, було констатовано динамічний характер двостороннього співробітництва між Україною та Німеччиною. Олена Зеркаль відзначила важливу роль Берліна у збереженні суверенітету та територіальної цілісності України, порушеної внаслідок російської агресії, а також у збереженні підтримки міжнародної спільноти нашій країні у протидії агресору. Наголошувалося на вагомій практичній допомозі Уряду ФРН у здійсненні реформ в Україні. Позитивно відзначено стале зростання торговельно-економічних відносин та інвестиційного співробітництва.

Олена Зеркаль окремо ознайомила німецького посла з підсумками міжнародних судових процесів України проти Росії як агресора й висловила впевненість, що Німеччина продовжуватиме підтримуватиме зусилля України щодо безумовної імплементації Москвою рішень поважних судових інстанцій. Торкаючись енергетичної сфери, Олена Зеркаль відзначила важливість подальшої співпраці з Урядом ФРН задля ефективної імплементації директив Єврокомісії щодо зміцнення енергобезпеки та конкуренції на внутрішньому ринку газу в Євросоюзі.

Анка Фельдгузен дала високу оцінку стану демократії в Україні, свідченням чого, зокрема є вільні та демократичні виборчі процеси.

Олена Зеркаль побажала Послу ФРН успішної діяльності в Україні й висловила впевненість, що попередній досвід дипломатичної роботи Анки Фельдгузен в нашій державі сприятиме її ефективній роботі. 

Нагадаємо, Зеркаль заявила, що газовий контракт з Росією важливий, але українцям поки немає за що переживати.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 09:22 :30