live
Новини » Політика

Закон про ТСК: Зеленського в «Батьківщині» присоромили за мовчанку

ZIK

Представник Президента у ВРУ пан Стефанчук заявив, що Президент не буде підписувати жодного закону, якщо буде порушення регламенту. Але при цьому 27 червня вже пройшов термін, коли Президент за Конституцією і регламентом мав би підписати надважливий закон про ТСК. То виходить так, що для нас – закон, а для Президента – все!

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу Народ проти на телеканалі ZIK наголосив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Ігор Луценко.

Ігор Луценко припустив, що в новому парламенті «Батьківщина» може бути в коаліції зі «Слугою народу», отже вони разом будуть займатися законотворчою діяльністю.

Однак деякі питання вже зараз хвилюють нардепа. «От представник Президента України у Верховній Раді пан Стефанчук заявив, що Президент не буде підписувати жодного закону, якщо буде порушення регламенту при його прийнятті.

Але при цьому 27 червня вже пройшов термін, коли Президент за Конституцією і регламентом мав би підписати надважливий закон про ТСК.

То виходить, що для нас – закон, а для Президента – все», – акцентував Ігор Луценко і запитав у представника «Слуги народу» Дмитра Наталухи, чи буде така ситуація продовжуватися і далі.

На це пан Наталуха відповів: «Я погоджуюся, що деякі рішення або заяви, які лунають з різних владних кабінетів, не завжди відповідають моїм особистим переконанням, а інколи юридичним вимогам. Я сподіваюся, що після 21 липня над цим будемо працювати», – заявив Дмитро Наталуха й підкреслив, що президент Зеленський виконує Конституцію, і він не буде таким, як був Порошенко.

Як повідомлялося раніше, партія «Батьківщина» готова до вступу в коаліцію з партією «Слуга народу» у наступному парламенті.Loading...
Loading...
Loading...