Новини » Спорт 19 липня, 2019, 11:06
Визначилися усі пари другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА
uefa.com
uefa.com

Як уже повідомляв IA ZIK, у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА сезону-2019/2020 футболісти луганської «Зорі» зіграють проти «Будучності» – чорногорська команда за сумою двох поєдинків у першому раунді відбору обіграла естонський колектив «Нарва Транс».

За підсумками матчів у відповідь першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА, що відбулися упродовж 16–18 липня, визначилися усі пари другого раунду змагань.

Список усіх пар другого етапу кваліфікації Ліги Європи УЄФА

Група 1

«Норчепінг» (SWE) – «Лієпая» (LVA)

«Хапоель» Беер-Шева (ISR) – «Кайрат» (KAZ)

«Арсенал» Тула (RUS) – «Нефтчі» (AZE)

«Еспаньол» (ESP) – «Стьярнан» (ISL)

«Дунайська Стреда» (SVK) – «Атромітос» (GRE)

Група 2

«Гаугесун» (NOR) – «Штурм» (AUT)

АЕК Ларнака (CYP) – «Левскі» (BUL)

«Легія» Варшава (POL) – «Куопіо» (FIN)

«Утрехт» (NED) – «Зрінськи» (BIH)

«Пюнік» (ARM) – «Яблунець» (CZE)

Група 3

«Легія» Гданськ (POL) – «Брондбю» (DEN)

«Фехервар» (HUN) – «Вадуц» (LIE)

«Габала» (AZE) – «Динамо» Тбілісі (GEO)

«Малатьяспор» (TUR) – «Олімпія» Любляна (SVN)

«Флора» (EST) – «Айнтрахт» (GER)

Група 4

«Домжале» (SVN) – «Мальме» (SWE)

«Мольде» (NOR) – «Чукарички» (SRB)

«Абердін» (SCO) – «Чихурі» (GEO)

«Гент» (BEL) – «Вііторул» (ROU)

«Будучност» (MNE) – «Зоря» (UKR)

Група 5

ЦСКА Софія (BUL) – «Осієк» (CRO)

«Торіно» (ITA) – «Дебрецен» (HUN)

«Люцерн» (SUI) – «Клаксвік» (FRO)

«Рейнджерс» (SCO) – «Прогрес» (LUX)

«Вентспілс» (LVA) – «Гзіра» (MLT)

Група 6

«Страсбург» (FRA) – «Маккабі» Хайфа (ISR)

«Млада-Болеслав» (CZE) – «Ордабаси» (KAZ)

«Шемрок Роверс» (IRL) – Аполлон (CYP)

«Алкмаар» (NED) – «Хекен» (SWE)

«Алашкерт» (ARM) – «Стяуа» (ROU)

«Локомотив» Пловдив (BUL) – «Спартак» Трнава (SVK)

Група 7

«Вулверхемптон» (ENG) – «Крузейдерс» (NIR)

«Аріс» (GRE) – АЕЛ Лімассол (CYP)

«Женесс Еш» (LUX) – «Гімарайнш» (POR)

«Гонвед» (HUN) – «Університатя» Крайова (ROU)

«Шахтар» Солігорськ (BLR) – «Есбьерг» (DEN)

«Коннас-Кі» (WAL) – «Партизан» (SRB)

Додамо, що матчі другого раунду кваліфікації пройдуть 25 липня та 1 серпня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 14:36 :29