Новини » Спорт 19 липня, 2019, 15:41
Українські синхроністки виграли «бронзу» ЧС-2019 в довільній програмі груп
Збірна України з артистичного плавання на світовому форумі у Кванджу в довільній програмі груп показала третій результат / ukrinform.ua

В Кванджу (Південна Корея), де триває чемпіонат світу-2019 з водних видів спорту, сьогодні, 19 липня, відбувся фінал у змаганнях з артистичного плавання у довільній програмі груп.

За підсумками фіналу бронзовим призером у довільній програмі груп стала команда України у складі Єлизавети Яхно, Анастасії Савчук, Владислави і Марини Алєксєєвих, Марти Федіної, Яни Наріжної, Катерини Резник і Аліни Шинкаренко. Шаші дівчата, повідомляє ukrinform.ua, показали третій результат – 94,3667 бала.

Кращу суму набрали росіянки – 98,0000). «Срібло» виграли китаянки – 96,0333.

Тепер в активі українських синхроністок на світовому форумі у Південній Кореї вже п’ять нагород – одна золота і чотири бронзові.

Додамо, що на чемпіонаті світу-2019 з водних видів спорту у Кванджу до 28 липня розіграють 76 комплектів медалей.

2019-08-18 08:11 :34