Україна завжди буде об'єктом інтересів великих геополітичних ігор, — Землянський

ZIK

Україна постійно буде об’єктом інтересів великих геополітичних ігор. Сьогодні сталося так, що ми через певні об’єктивні та суб’єктивні причини потрапили в орбіту США. Саме через це Росія ніколи не піде на примирення.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань енергетики Валентин Землянський.

Гість програми наголосив: досвід Польщі, Грузії чи, наприклад, Австрії не підходить Україні. За словами Землянського, в Україні зовсім інше «геополітичне та географічне розташування».

«Та попри це, ми постійно будемо об’єктом інтересів великих геополітичних ігор», – заявив Валентин Землянський.

І сьогодні, за словами експерта, Україна є об’єктом інтересів Вашингтона. 

«У даному випадку сталося так, що ми через певні об’єктивні й суб’єктивні причини потрапили в орбіту США. Усі заяви, які робляться в нашій країні, попередньо були зроблені в Америці. Зробив Трамп якусь заяву – через 2 години її ретранслювала Польща, Прибалтика й Україна. Тобто ми знаходимося в орбіті Вашингтона», – переконаний Землянський.

На його думку, саме через це Росія ніколи не піде на примирення і ніколи не погодиться на те, аби Україна стала повноцінним членом НАТО.

«Це чудово розумів Порошенко. Сподіваюся, президент Зеленський це також зрозуміє. Росія буде вбачати у цьому пряму загрозу. Саме тому вони цього не допустять», – прокоментував Валентин Землянський.

Нагадаємо, головний редактор «РБК-Україна» Сергій Щербина заявив, що Путін розглядає Зеленського як цілком реальну загрозу, тому він робитиме все, щоб Зеленського знищувати.

Loading...