Новини » Політика 19 липня, 2019, 23:32
У Європейській Солідарності розчарувались у Гройсмані
ZIK
ZIK

Я вважав, що пан Гройсман – це наш політичний колега і він підтримує нас. Але, на жаль, я думаю, що йому вже пообіцяли якісь посади в майбутньому парламенті, тому зараз він «топить» проти нашої політичної сили.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу Народ проти на телеканалі ZIK заявив кандидат у народні депутати від партії «Європейська солідарність» Андрій Карпов.

Журналіст Сергій Щербина запитав у Андрія Карпова про його ставлення до прем’єр-міністра України пана Гройсмана, який зайшов у парламент за списком БПП та до політичного проєкту Вакарчука партії «Голос».

Щодо Гройсмана, Андрій Карпов зазначив, що розчарувався у прем’єрі.

«Я вважав, що пан Гройсман – це наш політичний колега і він підтримує нас. Але, на жаль, я думаю, що йому вже пообіцяли якісь посади в майбутньому парламенті, тому зараз він «топить» проти нашої політичної сили», – певен кандидат у депутати.

А от Вакарчука Андрій Карпов дуже поважає за його музичну діяльність. Блогер розповів, що навіть пропонував Вакарчуку на початку передвиборчих перегонів об’єднатися.

«У нас вже є досвід об’єднання наших зусиль, коли ми підписали в Бундестазі комісію про визнання Голодомору геноцидом українців. Він допоміг, і ми зібрали підписи.

Але зараз «Голос», на жаль, не проходить. Тому віддавати за них голоси – це віддавати голоси Опоблоку», – додав Андрій Карпов.

Нагадаємо, політтехнолог Тарас Загородній заявив, що намагання Володимира Гройсмана зараз відмежуватися від Петра Порошенка виглядає смішно, адже він таки є представником БПП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 00:34 :52