Новини » Політика 19 липня, 2019, 9:19
У Всеукраїнській асоціації переселенців заявили про готовність брати участь у переговорному процесі
ZIK
ZIK

Переселенці-жителі Донбасу становлять близько 3% населення країни. Дуже дивно, що коли лунають заяви про необхідність почути думку мешканців окупованих територій, до міжнародних перемовин не залучають саме переселенців.

Таку думку в ефірі інформаційно -аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив голова ГО «Всеукраїнська асоціація переселенців» Руслан Калінін.

Він переконаний: війна справді закінчується переговорами. Однак перемовини можливі лише після виконання трьох ключових умов.

«Найперше – потрібно справді припинити стріляти. Та не лише на одній якійсь ділянці, а вздовж всієї лінії розмежування. Адже ми кожного дня вмикаємо новини і бачимо: померли один, два, три українські солдати», – наголосив Калінін.

Ще одними, на його думку, важливими пунктами є обмін заручниками – всіх на всіх та повернення Україні контролю над її кордонами.

«Після цих трьох моментів можна далі вести перемовини», – вважає Калінін.

Він наголосив: є вихідцем із Донбасу, де прожив з 29 років. Вирішення цього питання бачить саме так.

«Для мене, часом, дивно, коли Мінські перемовини та інші зустрічі відбуваються без переселенців-жителів Донбасу. Це 1,5 мільйона людей, це, фактично, 3% від загальної кількості населення. Ми говоримо про те, що потрібно почути мешканців окупованих територій, однак не хочемо, щоб у процесі брали участь переселенці», – обурювався Калінін.

Він підкреслив: переселенці насправді готові брати участь у таких перемовинах і разом шукати шляхи вирішення проблеми.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 14:27 :38