Новини » Світ 19 липня, 2019, 10:06
У Росії знову оштрафували Google
<nbsp;>

Роскомнадзор оштрафував пошукову систему Google на 700 тисяч рублів за недотримання російського законодавства.

Про це повідомляється на сайті російського відомства.

«Компанія не виконала вимоги закону «Про інформацію ... » щодо виключення з результатів пошукової видачі посилань на інтернет-ресурси з протиправною інформацією, доступ до яких обмежений на території Росії. Контрольним заходом зафіксовано, що Google робить вибіркову фільтрацію пошукової видачі - більше третини посилань з єдиного реєстру забороненої інформації зберігаються в пошуку», - поінформували в Роскомнадзоре.

У відомстві нагадали, що за російським законодавством оператори пошукових систем зобов'язані виключати з результатів пошукової видачі посилання на інтернет-сторінки із забороненою інформацією. Для цього вони повинні приєднатися до федеральної державної інформаційної системи, що містить перелік таких сторінок.

The Bell зазначає, що 700 тисяч рублів (280 тис. грн) - 0,0015% від того, що Google заробляє в Росії. Виторг ТОВ Гугл в 2017 році склала 45 млрд рублів.

Ведомости писали в лютому, що попри відмову приєднатися до реєстру Роскомнадзора, Google регулярно видаляє посилання на заборонені сайти, але не автоматично, а вивчаючи причини блокування. В результаті під видалення потрапляє близько 70% посилань.

Google в Росії оштрафували вдруге. У грудні 2018 року компанія отримала штраф в розмірі 500 тис. рублів за те, що відмовилася приєднатися до реєстру заборонених сайтів.

Нагадаємо, Instagram забрав лайки під постами для користувачів з семи країн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 12:55 :22