У Партії Порошенка обурені, що антикорупційні органи беруть участь в «політичних іграх»

Партія «Європейська Солідарність», лідером якої є Петро Порошенко, вважає, що останні обшуки НАБУ є «зрежисованою виставою, яка має на меті дискредитацію нашої політичної сили та її лідера».

Про це йдеться у заяві партії.

«Наголошуємо, що слідчі дії, які відбуваються сьогодні, не мають жодного відношення ні до «Європейської Солідарності», ні до Петра Порошенка. Причому це відбувається у присутності телекамер, які очевидно потрібні для організації політичної «картинки», – йдеться у повідомленні.

«Коли це відбувається в такий спосіб в останній день виборчої кампанії, не залишається жодних сумнівів, що це є винятково брудною політичною технологією, спрямованою проти «Європейської Солідарності». І мета цього – зупинити рух України до ЄС та НАТО», – пишуть в ЄС.

Там додали, що завжди підтримували ефективну працю антикорупційних органів і вважають, що вони мають бути поза політичним впливом.

Нагадаємо, сьогодні, 19 липня, детективи НАБУ прийшли з обшуками до компанії «Богдан Моторс», яку пов’язують з ексчиновником Олегом Гладковським. У тому числі – до спортклубу «5 елемент», який, у свою чергу, пов’язують з експрезидентом Петром Порошенком.

Крім того, детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють санкціоновані обшуки в офісі фінансової групи компаній у столиці, задіяної в реалізації так званої формули «Роттердам+».

 

Loading...