Новини » Спорт 19 липня, 2019, 9:09
У футбольній Лізі Європи зіграно матчі у відповідь першого раунду кваліфікації
uefa.com
uefa.com

На зелених полях Старого Світу вчора, 18 липня, було зіграно левову частку матчів у відповідь першого кваліфікаційного раунду футбольної Ліги Європи УЄФА сезону-2019/2020.

Футбол. Чоловіки. Ліга Європи-19/20. Перший кваліфікаційний раунд

Матчі 18 липня

Тобол (Костанай, Казахстан) – Женесс (Еш, Люксембург) – 1:1 (перший матч 0:0)

Голи: Меддур 22 (автогол) – Арслан 59 (пенальті)

Нідеркорн (Люксембург) – Корк Сіті (Ірландія) – 1:2 (перший матч – 2:0)

Голи: Ба 68 – Баклі 3, Маккарті 47

Будучность (Чорногорія) – Нарва (Естонія) – 4:1 (перший матч – 2:0)

Голи: Вучич (2), Бакіч (49), Перович (56), Зарубіца (78) – Головльов (39)

Енгордань (Андорра) – Динамо Тбілісі (Грузія) – 0:1 (перший матч – 0:6)

Гол: Медьюб 81

Хапоель Беєр-Шева (Ізраїль) – Лячі (Албанія) – 1:0 (перший матч – 2:1)

Гол: Сабаг 69

Б-36 Торсхавн (Фарери) – Крузейдерс (Північна Ірландія) – 2:3 (перший матч – 0:2)

Голи: Самуельсен 37, Цеспевіч 51 – Форсайт 3, Хітлі 28, Хітлі 68

Кукеси (Албанія) – Дебрецен (Угорщина) – 1:1 (перший матч – 0:3)

Голи: Етемі 17 – Затмарі 58

Фехервар (Угорщина) – Зета (Чорногорія) – 0:0 (перший матч – 5:1)

Вилучений: Вукчевіч (Зета) 74

Мура (Словенія) – Маккабі Хайфа (Ізраїль) – 2:3 (перший матч – 0:2)

Голи: Бобіканєц 6, Шпорн 81 – Авад 31, Ашкеназі 35, 76

Норрчепінг (Швеція) – Сент-Патрікс (Ірландія) – 2:1 (перший матч – 2:0)

Голи: Ларссон 36, Хольмберг 85

Вилучений: Келлі (Сент-Патрікс) 90

Хайдук Спліт (Хорватія) – Гзіра (Мальта) – 1:3 (перший матч – 2:0)

Голи: Жраді 7 – Жефферсон 57, Коне 69, 90+6

Хайберніанс (Мальта) – Шахтар Солігорськ (Білорусь) – 0:1 (перший матч – 0:1)

Гол: Татарков 65

Вилучені: Апап 73 – Громико 33

Вітєбск (Білорусь) – КуПС (Фінляндія) – 1:1 (перший матч – 0:2)

Голи: Старгородський 27 – Діалло 53

Шкупі (Македонія) – Пюнік Єреван (Вірменія) – 1:2 (перший матч – 3:3)

Голи: Журіна 82 – Єдігарян 7, Міранян 31

Вилучений: Сержинью (Шкупі) 86

Баллімена (Північна Ірландія) – Мальме (Швеція) – 0:4 (перший матч – 0:7)

Голи: Сафарі 27, Молінс 52, Ракіп 68, Голл 79

Будучност (Чорногорія) – Нарва (Естонія) – 4:1 (перший матч – 2:0)

Голи: Вучіч 2, Бакіч 49, Петровіч 56, Зарубіца 78 – Головльов 39

Домжале (Словенія) – Бальцан (Мальта) – 1:0 (перший матч – 4:3)

Гол: Вук 21

Кілмарнок (Шотландія) – Конна Квей (Вельс) – 0:2 (перший матч – 2:1)

Голи: Морріс 50, 80

Вилучений: Фіндлей (Кілмарнок) 79

Раднічкі (Сербія) – Флора (Естонія) – 2:2 (перший матч – 0:2)

Голи: Михайловіч 68, Чуміч 84 – Пург 80, Лепік 90+3

Рейнджерс (Шотландія) – Сент-Джозефс (Гібралтар) – 6:0 (перший матч – 4:0)

Голи: Арибо 3, Морелос 45+1, 57 (пен.), 66, Дефо 77, 86

Левадія (Таллінн, Естонія) – Стьярнан (Ґардабаїр, Ісландія) – 3:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Осіпов 17, 89, Круглов 105 (пенальті) – Раґнарссон 25, Гудйонссон 120+2

Жальгіріс (Вільнюс, Литва) – Гонвед (Будапешт, Угорщина) – 1:1 (перший матч – 1:3)

Голи: Антал 18 – Камбер 62

Аполлон (Лімасол, Кіпр) – Кауно Жальгіріс (Каунас, Литва) – 4:0 (перший матч – 2:0)

Голи: Селая 5, Селая 43 (пенальті), Селая 60 (пенальті), Солоі 83

Нефтчі (Баку, Азербайджан) – Сперанца (Ніспорени, Молдова) – 6:0 (перший матч – 3:0)

Голи: Плателлас 18, Махмудов 24 (пенальті), Плателлас 40, Даріо Федеріко 42, Жозеф-Монроз 67, Зюльфюгарли 78

Торпедо (Кутаїсі, Грузія) – Ордабаси (Шимкент, Казахстан) – 0:2 (перший матч – 0:1)

Голи: Механовіч 81, Бабангіда 90+4

Краковія (Краків, Польща) – Дунайська Стреда (Словаччина) – 2:2 (перший матч – 1:1)

Голи: Рафа Лопеш 2, Пішчек 120+2 – Ронан 47, Рамірес 94

Петрокуб (Серата-Галбене, Молдова) – АЕК (Ларнака, Кіпр) – 0:1 (перший матч – 0:1)

Голи: Потирніке 90+2 (автогол)

Гаугесун (Норвегія) – Кліфтонвілл (Белфаст, Північна Ірландія) – 5:1 (перший матч – 1:0)

Голи: Вельде 5, Саннберг 36, Коне 45+1, Бруну Лейте 52, Вельде 68 – Макменамін 17

Зрінські (Мостар, Боснія і Герцеговина) – Академія Пандєв (Струмиця, Північна Македонія) – 3:0 (перший матч – 3:0)

Голи: Мандіч 50, Говедаріца 79, Гойковіч 90+2

Мілсамі (Орхей, Молдова) – ФКСБ (Бухарест, Румунія) – 1:2 (перший матч – 0:2)

Голи: Болохан 47 – Думітру 4, Оайде 42

Вадуц (Ліхтенштейн) – Брейдаблік (Коупавогюр, Ісландія) – 2:1 (перший матч – 0:0)

Голи: Кулібалі 57, Швіцер 79 – Гюннлейгссон 90+3

Інтер Турку (Фінляндія) – Брондбю (Данія) – 2:0 (перший матч – 1:4)

Голи: Марккула 52, Валенчіч 56

РоПС (Рованіємі, Фінляндія) – Абердін (Шотландія) – 1:2 (перший матч – 1:2)

Голи: Када 2 – Косгроу 27 (пенальті), Фергюсон 90+4

РФШ (Рига, Латвія) – Олімпія (Любляна, Словенія) – 0:2 (перший матч – 3:2)

Голи: Чекічі 45+1, Савіч 90+2

Динамо (Мінськ, Білорусь) – Лієпая (Латвія) – 1:2 (перший матч – 1:1)

Голи: Ралькевіч 90+1 (автогол) – Спетару 10, Додо 70

Університатя Крайова (Румунія) – Сабаїл (Баку, Азербайджан) – 3:2 (перший матч – 3:2)

Голи: Чікилдеу 28, Ветежелу 54, Фортеш 90 – Рамазанов 67, Дювентрю 69

Левські (Софія, Болгарія) – Ружомберок (Словаччина) – 2:0 (перший матч – 2:0)

Голи: Мар’яні 33, Алар 90+2

Кайрат (Алмати, Казахстан) – Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) – 2:1 (перший матч – 2:1)

Голи: Оразов 90+2, Куат 90+3 – Багаріч 90 (пенальті)

Македонія Герче Петров (Скоп’є, Північна Македонія) – Алашкерт (Мартуні, Вірменія) – 0:3 (перший матч – 1:3)

Голи: Ненадовіч 21, Галвао 68, Восканян 74

Теута (Дуррес, Албанія) – Вентспілс (Латвія) – 1:0 (перший матч – 0:3)

Гол: Каллаку 47

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 14:50 :01