Танкісти ООС позмагалися між собою: долали перешкоди та стріляли у мішені

Фото facebook.com/pressjfo.news/

Танкові екіпажі підрозділів ООС позмагалися між собою за звання найкращого.

Про це повідомляє Штаб ООС.

Цього разу навчання відбувалося в три етапи: водіння, подолання смуги перешкод та стрільби.

До проведення конкурсу залучались представники танкових підрозділів оперативно-тактичних угруповань «Північ» та «Схід». Їздили на танках Т-80, Т-72 та Т-64.

«Практичне водіння бойових машин відбувалось на спеціально підготовленій ділянці місцевості зі складним рельєфом. Екіпажі виконували вправу парами. Зрушивши зі стартової лінії, бойові машини повинні були подолати понад три кілометри, виконавши в процесі такі елементи, як подолання протитанкового рову, маневрування і прохід мінно-вибухових загороджень, прохід машин у вузьких ділянках місцевості із обмеженим маневром тощо», – йдеться у повідомленні.

Опісля цього танкові екіпажі перемістились на полігон, де проїхали дистанцію у 200 метрів з різними перешкодами.

«(Танкісти мали, – Ред..) влучно вразити ціль кидком ручної гранати, провести неповне розбирання-збирання особистої зброї, пострілами з автомату Калашнікова влучити у мішень. І, наостанок, провести евакуацію пораненого члена екіпажу танку, використовуючи при цьому евакуаційні стропи та правильно наклавши джгут-турнікет», – йдеться у повідомленні.

Останній етап – знищення мішеней з танкової гармати та кулемета.

Цього разу перший приз, у вигляді грошових сертифікатів, а також кубок, відомчі відзнаки та грамоти від командувача ООС дістались екіпажу, що представляв окрему танкову бригаду.

Друге та третє місце, із врученням кубків, грамот, грошових сертифікатів на суму у три та дві тисячі відповідно, дістались представникам однієї з механізованих бригад та танкістам морської піхоти.

«Підбиваючи підсумки змагань, командувач операції Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський відзначив, що всі учасники продемонстрували високий командний дух, прагнення до перемоги та практичну виучку. Втім, підкреслив командувач ООС, відмінний результат — це плід повсякденної роботи і тренувань. То ж він закликав воїнів-танкістів постійно вдосконалювати та нарощувати бойовий потенціал своїх підрозділів», – кажуть у Штабі.

Читайте також: Окупанти за допомогою безпілотників шпигують за підрозділами ООС, - розвідка

 

Loading...