Новини » Політика 19 липня, 2019, 23:47
«Слугу народу» порівняли з Комуністичною партією Радянського Союзу
ZIK
ZIK

Сьогодні ми маємо феноменально високий показник виборчої підтримки президентської партії «Слуга народу». З часів Комуністичної партії Радянського Союзу жодна партія у нас таких показників не мала.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу Народ проти на телеканалі ZIK заявив резонер Юрій Михальчишин.

«Сьогодні ми маємо феноменально високий показник виборчої підтримки президентської партії «Слуга народу». З часів Комуністичної партії Радянського Союзу жодна партія у нас таких показників не мала. Можливо, Народний рух України за часів перебудови на початку 90-х. у Галичині.

Але який урок ми маємо з нашої новітньої історії? Кожна партія влади перетворюється в одноразовий проєкт. «Партія регіонів» не пережила Януковича, Блок Петра Порошенка не пережив Порошенка, «Слуга народу» не переживе президента Зеленського», – заявив Юрій Михальчишин.

Він додав, що йому прикро і дивно чути, коли представники традиційних політичних сил з реальною оргструктурою та ідеологією намагаються підлабузнюватися до президентської партії, що вони підуть в коаліцію, тільки щоб їх туди взяли.

«Друзі мої, та залиште їх у гордій самотності. У них буде більшість. Вони доберуть за рахунок мажоритарників. І нехай беруть на себе відповідальність за все в країні. Якщо така феноменальна підтримка – це ж логічно. Це логіка політичної відповідальності. За кожен метр дороги, якої немає, за кожен кіловат електроенергії і кубометр газу! За кожного загиблого на фронті! Це буде відповідальність Зеленського, його команди, його уряду та його парламентської більшості», – акцентував Михальчишин.

Як повідомлялося раніше, партія «Батьківщина» готова до вступу в коаліцію з партією «Слуга народу» у наступному парламенті.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-22 23:44 :24