Новини » Політика 19 липня, 2019, 23:11
Сергій Щербина заявив про пересторогу напередодні виборів
ZIK
ZIK

Українці у неділю обиратимуть законодавчу владу, яка буде зовсім іншою, проте слід пам’ятати про перестороги, одна з яких – це невідомість.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив журналіст, головний редактор видання «РБК Україна» Сергій Щербина.

Журналіст нагадав, що цієї неділі українці мають обрати законодавчу владу, яка своєю чергою сформує виконавчу.

«Ми розуміємо, що ця влада буде зовсім іншою, однак ми маємо пам’ятати про ті пересторого, які вже є. Перша з них – це невідомість. Ми майже нічого не знаємо про те, що буде далі. Ми розуміємо, що за результатами виборів у неділю варіантів коаліції ми не знаємо, бо не знаємо, якими можуть бути результати по мажоритарних округах. Ми не знаємо, у що перетвориться партія «Слуга народу», – зазначив Сергій Щербина.

Гість студії продовжив: «Вона може бути політичною силою, виконувати такі цілі, про які вона заявила. Вона може розвалитися на дрібні угруповання, як це сталося з дуже багатьма політичними силами уже в минулому парламенті. Вона може стати такою собі реінкарнацією «Єдиної Росії» по-українськи».

Журналіст закликав українців не слухати історії про «прохідних» і «непрохідних», а натомість керуватися тією ідеологією, яку вони сповідують, та відповідно й голосувати у день волевиявлення.

«Коли ми почнемо робити це кожен раз, у нас нарешті буде нормальна влада, яка буде адекватною і буде робити з цією країною щось притомне», – резюмував Сергій Щербина.

Як повідомляли, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун радить українцям читати програми політичних партій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 10:19 :54