СБУ підозрює групу компаній "Мотор Січ" у фінансуванні "ДНР"

Мотор Січ

Співробітники Служби безпеки України припинили протиправну діяльність групи компаній «Мотор Січ», яка протягом двох років фінансувала діяльність терористичної організації «ДНР».


Про це повідомляє пресцентр відомства.

Згідно з повідомленням, оперативники встановили, що посадовці відокремленого підрозділу групи – «Сніжнянський машинобудівний завод», який розташований на тимчасово окупованій території Донецької області, при здійсненні господарської діяльності розробили та реалізували механізм проведення безтоварних операцій із суб’єктами підприємницької діяльності, розташованими на території України, РФ та так званої «ДНР».

«У результаті оборудки до «Центрального Республиканского банка ДНР» надходили платежі «Сніжнянського машинобудівного заводу» у вигляді сплати непередбачених чинним українським законодавством, так званих «податків та інших обов’язкових платежів», - зазначається у повідомленні. 

За інформацією відомства, зокрема за 2015 рік «Сніжнянський машинобудівний завод» до бюджету «ДНР» сплатив понад 32 мільйона російських рублів. 

«Заводом також здійснювалась передача на безоплатній основі товарно-матеріальних цінностей для потреб так званих «Міністерства доходів та зборів Донецької народної республіки», через яке безпосередньо фінансувались незаконні збройні формування бойовиків», - йдеться у повідомленні.

При цьому додається, що наразі триває досудове слідство для встановлення всіх інших осіб, причетних до фінансування терористичної діяльності.

Loading...